08.02.2019 | 10:45

Про світ професій, їх попит на ринку праці, послуги служб зайнятості та поради щодо професійного самовизначення дізнались під час масового профорієнтаційного заходу «Професія твоєї мрії», який відбувся у Лозівському міському палаці культури, більше 1000 учнів.

Молодь спілкувалася з представниками професійно-технічних та вищих навчальних закладів Харківщини щодо можливостей освоєння тієї чи іншої професії.

Участь в профорієнтаційному заході «Професія твоєї» прийняли такі навчальні заклади, як Харківський національний університет радіоелектроніки, Харківський інститут фінансів Київського національного торгівельно-економічного університету, Комунальний заклад охорони здоров’я «Харківський обласний медичний коледж» та інші.

Щоб заманити до себе молодь на навчання, представники навчальних закладів проводили майстер-класи з плетіння кіс, 3D-друку, манікюрної справи. Найбільше глядачів зібрав стенд Національного фармацевтичного університету: тут проводилися міні-лекції і пізнавальні хімічні експерименти.

Школярі зацікавилися інформацією, яку надавали фахівці Лозівського міськрайонного центру зайнятості щодо сучасних вакансій.

Діти із цікавістю проходили професійне тестування для визначення професійних здібностей, отримували консультації і поради від фахівців служби зайнятості. Висловили бажання скористатися дистанційним помічником з пошуку роботи та працевлаштування «SmartJob».

Фахівці Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості зацікавили молодь не тільки можливостями професійного навчання, а й яскравими майстер-класами. Школярі жваво долучалися до спілкування з представниками навчальних заходів і брали участь в усіх видах активностей.

Фото заходу