оп
10.10.2018 | 16:45

Майже дві тисячі осіб скористались проектом «Рука допомоги», половина з яких – переселенці. 70 осіб отримали фінансову допомогу на розвиток підприємництва, про це зазначив директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко під час Комісії з розгляду питання щодо надання фінансової допомоги учасникам проекту «Рука допомоги».

«Більше 4,3 млн. грн. вже пішли на підняття економіки Харківського регіону. Саме такі кошти отримали підприємці на придбання обладнання для бізнесу, - наголосив Міненко. – Так люди, з числа малозабезпечених та переселенців змінюють утриманські настрої на активну життєву позицію».

Серед успішно реалізованих проектів 2018 року: пелети для опалення, баггі для відпочинку, бджільництво та овочівництво тощо. Вони розповіли про власні досягнення і труднощі, багато хто відзначав необхідність розширення виробництва і набору додаткових робітників. Підприємці говорять, що проблеми є у всіх, але є куди рухатись.

Були на засіданні Комісії і ті, хто тільки збирається отримати підтримку проекту «Рука допомоги». Бізнес-ідеї презентували 3 підприємця-початківця. Теми їх бізнес-планів: «Ремонт квартир та офiсiв пiд ключ», «Пошиття та ремонт одягу» та «Вирощування зеленої цибулі». На підтримку та розвиток вже діючого бізнесу претендували 5 суб’єктів господарювання. Хтось розширятиметься в пошитті головних уборів, хтось займеться продажем нерухомості, а хтось – столяркою. Плани у всіх різні, а мета одна – зайнятість.

«Питання працевлаштування є ключовим в проекті «Рука допомоги». Ми завжди готові підтримувати нові бізнес-ідеї та надавати консалтинговий супровід», –  підкреслив Міненко.

Фото заходу