15.03.2019 | 10:50

Фахівці Харківської районної філії Харківського обласного центру зайнятості (далі – Харківської районної філії ХОЦЗ) продовжують проводити заходи в рамках бліц-турне «Служба зайнятості йде до людей».

Директор Харківської районної філії ХОЦЗ Ірина Шатіло відвідала роботодавців та мешканців Циркунівської об’єднаної територіальної громади (далі – Циркунівської ОТГ). У зустрічі взяв участь голова Циркунівської ОТГ Микола Сікаленко.

«Важливу соціальну складову має співпраця служби зайнятості з ОТГ щодо вирішення завдань працевлаштування безробітних, особливо людей з інвалідністю, демобілізованих учасників АТО та інших категорій громадян, які потребують додаткових державних гарантій», - підкреслила І.Шатіло.

Фахівці служби зайнятості інформували присутніх про ситуацію на місцевому ринку праці, ознайомили з переліком послуг, які надає служба зайнятості роботодавцям та безробітним. Учасники заходу дізнались про можливості профнавчання за направленням служби зайнятості, а також проходження стажування безпосередньо на робочому місці. Акцентували на важливості проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру для забезпечення тимчасової зайнятості населення.

До заходу долучилось більше 20 роботодавців.