оп
27.01.2016 | 14:22

У Куп’янському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар для роботодавців на тему: «Легалізація зайнятості – крок назустріч вашим працівникам у тому числі особам з інвалідністю».

Участь в заході взяли участь 12 представників підприємств, організацій та установ міста та району. Фахівці центру зайнятості розповіли присутнім про те, що тісна співпраця і взаємодія між службою зайнятості та роботодавцями сприяє покращенню ситуації на ринку праці в районі. Учасники заходу ознайомились з інформацією нормативно-правового характеру, яка стосуються зайнятості та соціального страхування, охорони праці. Роботодавці дізналися про шляхи та форми співпраці центру зайнятості, які спрямовані на розширення активних заходів сприяння зайнятості населення та стимулювання створення нових робочих місць. Наголосили на необхідності подання звіту за формою 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії) та відповідальність роботодавців згідно чинного законодавства».

У ході зустрічі відвідувачі отримали інформаційні матеріали, буклети та брошури.

 

 

 

При повному або частковому використанні інформації

посилання на веб-сторінку служби зайнятості обов’язкове!


Якщо в представленій інформації є помилки або неточності, просимо надіслати повідомлення на електронну адресу: рr@cz.kh.ua