оп
26.01.2016 | 16:14

У Богодухівському районному центрі зайнятості відбулася презентація ПП «Хєлком». На сьогоднішній день підприємство має сучасне імпортне обладнання, яке забезпечує повний технологічний цикл для випуску високоякісної, конкурентоспроможної продукції і виготовляє шкіри для взуття, одягу, галантереї, меблів та автомобільної фурнітури застосовуючи якісні імпортні барвники. ПП «Хєлком» має потребу в кадрах за вакансіями: «строгальник шкіри», «водій автокара», «електрик», «вимірювач шкіри», «шліфувальник шкіри», «зволожувальник шкіряних деталей та виробів». Представник відділу кадрів Альона Ружинська, розповіла присутнім про умови, режим роботи та оплату праці на підприємстві. У заході взяли участь 30 безробітних осіб, троє з них дали згоду на працевлаштування.

Підприємство тісно співпрацює з центром зайнятості, внаслідок чого отримує корисну інформацію про послуги, якими користується тривалий час. Оперативне інформування про нові вакансії на підприємстві дає можливість фахівцям районного центру зайнятості своєчасно здійснити підбір претендентів на відповідні робочі місця.

 

 

 

При повному або частковому використанні інформації

посилання на веб-сторінку служби зайнятості обов’язкове!


Якщо в представленій інформації є помилки або неточності, просимо надіслати повідомлення на електронну адресу: рr@cz.kh.ua