05.04.2019 | 10:28

Начальник відділу активної підтримки безробітних Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості Олена Філіпова завітала до Комунального закладу «Богодухівська загальноосвітня школа I-III ступенів №2».

Провела зустріч із учнями 9-х класів із метою допомогти зорієнтуватись у світі сучасних професій, щоб обрати роботу з урахуванням психологічних та особистих якостей.

Фахівець служби зайнятості ознайомила школярів із інформацією та вправами, у результаті яких діти визначають власні схильності й здібності, на основі яких обирають майбутню професію. О. Філіпова повідомила майбутнім випускникам із вимоги до шукачів роботи та сучасний ринок праці. Надала інструментарій для свідомого і відповідального вибору професійної діяльності у житті.

Цікавими для молоді виявилися вправи на розвиток рівнів усвідомлення власної особистості («Я-образ» і «Я-образ майбутньої професії)», тобто визначення того, ким себе бачить підліток. Школярі з захватом дискутували і обґрунтовували вибір профільних напрямів знань, необхідних для обрання майбутньої професії.

Зустріч відвідали 65 учнів.