06.02.2019 | 15:33

Яку освоїти професію після закінчення школи, куди піти навчатись далі? – на ці та інші питання отримали відповіді школярі 9-11 класів м. Ізюм під час профорієнтаційного заходу «Професія твоєї мрії». Учні поспілкувалися з фахівцями Ізюмського міськрайонного центру зайнятості, представниками професійно-технічних та вищих навчальних закладів м. Харкова.

За допомогою фахівців служби зайнятості діти визначали свої професійні схильності, виявляли свої здібності, підсумовували свої бажання та мрії. Дізналися про переваги використання дистанційного помічника з пошуку роботи та працевлаштування «SmartJob» та професійного тестування на базі онлайн-платформи «Моя професія: консультаційна мережа».

Молодь обирала навчальні заклади, де хотілось би освоїти бажану професію. Вибрати було з чого – 12 навчальних закладів пропонували свої освітні послуги. Серед них: Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П. Василенка, Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди, Комунальний заклад охорони здоров’я «Харківський обласний медичний коледж», Електромеханічний коледж Харківського національного університету міського господарства ім. О.М.Бекетова та інші.

Найбільше уваги учнівської молоді привернули цікаві майстер-класи з професій манікюрної та перукарської справи, які проводились фахівцями Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ). Школярі дізналися про можливості навчання у ХЦПТО ДСЗ та отримали відповіді на всі свої запитання.

Враховуючи різноманіття навчальних закладів та тих професійних напрямків, за якими вони навчають, вибір у молоді Ізюму величезний. «Якщо хоч 15-20% дітей за підсумками заходу зробить свій остаточний професійний вибір, то це буде величезний успіх, як для служби зайнятості, так і для суспільства в цілому», - зазначив директора Ізюмського міськрайонного центру зайнятості Вячеслав Іванов.

Загалом захід відвідали більше 1000 учнів.