22.02.2019 | 14:18

Для того, щоб зорієнтувати старшокласників на правильний вибір професії, фахівці Валківської районної філії Харківського обласного центру зайнятості (далі – Валківської районної філії ХОЦЗ) провели профорієнтаційний урок для учнів 9 і 10 класів Старомерчицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Фахівець служби зайнятості поінформувала школярів про стан ринку праці регіону та ознайомила з послугами служби зайнятості. Учні переглянули презентації та відеоролики служби зайнятості, виконали запропоновані практичні вправи. Ознайомились зі світом професій та кроками до правильного вибору «потрібної» професії. Окремо обговорили норми законодавства про працю громадян, які не досягли 18 років, та можливості безкоштовного навчання у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Акцентували увагу на  перевагах профдіагностичного онлайн-тестування «Моя професія: консультаційна мережа» та дистанційного помічника з пошуку роботи та працевлаштування «SmartJob».

Учні зацікавилися інноваційними сервісами служби зайнятості і висловили бажання отримати індивідуальні консультації на базі Валківської районної філії ХОЦЗ.

Захід відвідали близько 30 учнів.