оп
13.08.2019 | 11:38

Безробітна Олена Косяченко звернулася до Харківської районної філії Харківського обласного центру зайнятості (далі – Харківської районної філії ХОЦЗ) з бажанням знайти роботу. Завдяки співпраці з фахівцями служби зайнятості жінка була направлена і зараз проходить навчання за професією «швачка» у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

О. Косяченко надіслала до Харківської районної філії ХОЦЗ листа подяки, текст якого наведено нижче.

«23 роки свого життя я відпрацювала у Харківській обласній психоневрологічній лікарні №1 на різних посадах. Остання посада – сестра-господиня. У мене був чудовий колектив, як одна велика дружна родина. Це щастя – мати біля себе чуйних, завжди готових підтримати і зрозуміти людей. Вони були мені рідними і близькими, допомагали пережити нелегкі часи.

Так склалося, що треба було змінити місце проживання, для цього потрібно було звільнитися. Повернулася в рідні краї, але залишилася без роботи. Ось тоді я і звернулася в службу зайнятості з проханням допомогти. Там мені зустрілися чуйні, енергійні, добрі люди і запропонували те, про що мріяла з дитинства – професію швачки. Мій шлях до неї був дуже довгим, тому погодилася з радістю.

І поринула в світ, мій світ цікавий, різноманітний і такий далекий. У буденному житті повсякденними вважаються такі речі, як одяг, гардини, постільна білизна, але скільки в це вкладено людської праці, творчого натхнення, душі. На наших вікнах висять дивовижні гардини, ламбрекени; постільна білизна красується яскравими візерунками, а одяг настільки різноманітний і такий нелегкий у виготовленні. Іноді навіть не віриться, що це створено людськими руками і що цьому можна навчитись.

Та викладачі навчального закладу – це диво!

Ніколи і ніде не бачила таких викладачів, таких вихователів. Працюють дуже сумлінно, намагаючись надати якомога більше знань за такий недовгий час навчання. Йдуть назустріч, коли звертаєшся з будь-яким питанням, ніколи нікому ні в чому не відмовляють, до кожного підійдуть, кожному пояснять.

Щиро вдячна цим милим, доброзичливим, кваліфікованим, розумним жінкам, які  викладаються до останнього, щоб допомогти нам. Так вважаю не тільки я, мої одногрупниці повністю розділяють цю точку зору.

Можна потрапити в різні життєві ситуації, але треба пам’ятати, що завжди знайдуться небайдужі люди. Вони тут, поруч – тільки звернись. Завдяки їхній праці я стала впевненішою в собі і познайомилась з гарними людьми».