оп
27.01.2016 | 13:58

Щоб проінформувати безробітних про можливості проходження військової служби за контрактом у Збройних силах України у Красноградському районному центрі зайнятості пройшов міні-ярмарок вакансій для чоловіків та жінок віком від 18 до 60 років за участю представника Красноградського об´єднаного міського військового комісаріату.

Військовослужбовець повідомив присутнім, що сьогодні військова служба за контрактом є пріоритетною в державі. Вона гарантує національну безпеку України. Збройним Силам терміново потрібні: навідники, кулеметники, старші стрільці, водії-слюсарі, кухарі та інші. Він розповів безробітним про умови укладання контрактів з особами, які приймаються на військову службу за контрактом, поінформував про соціальні гарантії та пільги для військовослужбовців, про вимоги до кандидатів, їх права та рівень заробітної плати.

У заході взяли участь 23 особи. Ті, кого зацікавила інформація про проходження військової служби за контрактом, залишили свої контактні телефони представнику Красноградського об´єднаного міського військового комісаріату.

 

 

 

При повному або частковому використанні інформації

посилання на веб-сторінку служби зайнятості обов’язкове!


Якщо в представленій інформації є помилки або неточності, просимо надіслати повідомлення на електронну адресу: рr@cz.kh.ua