12.02.2019 | 17:18

Професія адміністратора тісно увійшла в наше життя. Сьогодні без адміністратора не обходиться жодний серйозний заклад – чи то перукарня, чи магазин, комп'ютерна фірма чи склад.
Для безробітних громадян, які знаходяться на обліку в базових центрах зайнятості, філіях Харківського обласного центру зайнятості, існує можливість оволодіти професією «Адміністратор» у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ).

У навчальному закладі відбувся випуск слухачів за професією «Адміністратор». Протягом 5 місяців вони вивчали внутрішні та зовнішні процеси діяльності підприємства, основи правових знань, галузевої економіки та підприємництва. Навчались тонкощам рекламного маркетингу та дизайну, управління персоналом.

Найчастіше для вирішення різних конфліктних ситуацій адміністратору можуть знадобитися знання професійної етики і естетики, психології роботи з людьми, організації обслуговування відвідувачів. Тому у навчальному плані за цією професією слухачі вивчали предмети, які допомогли б їм успішно оволодіти необхідними навичками для роботи адміністратором. 

Виробнича практика проходила на різних підприємствах міста і області. Під час практичного навчання слухачі вдосконалювали свою професійну майстерність, набували нових знань та навичок. Натомість роботодавці мали нагоду оцінити професійний рівень молодих фахівців і після закінчення навчання запропонували деяким слухачам робочі місця. 
Державна кваліфікаційна комісія відзначила хорошу підготовку майбутніх адміністраторів, побажала їм вдалого старту та успішної реалізації їх задумів і сподівань.