26.03.2019 | 14:58

Харківський міський центр зайнятості започаткував спільний проект з ТОВ «Ашан Україна Гіпермаркет».

Мета – допомогти вихованцям спеціалізованих навчальних закладів з порушенням слуху отримати якісну освіту за професією «касир торговельного залу» в Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Кінцеве завдання – успішне працевлаштування за цією професією.

Фахівці Харківського міського центру зайнятості провели для вихованців Харківської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів №6 екскурсію в один із гіпермаркетів «Ашан». Учні були приємно вражені умовами праці, найсучаснішими технологіями, доброзичливим ставленням працівників. Кожен спробував себе в ролі касира торговельного залу.

Учасники заходу переглянули цікавий фільм про історію створення мережі супермаркетів та гіпермаркетів, представлених в багатьох країнах світу, і дізналися про успіхи, які компанія вже має на ринку. Цей роботодавець протягом багатьох років працює в Україні та «успадкув» увагу до працевлаштування людей з інвалідністю як частину корпоративної культури материнської компанії.