04.02.2019 | 15:54

Фахівці Красноградської районної філії Харківського обласного центру зайнятості провели для студентів Красноградського технікуму механізації сільського господарства імені Ф. Я. Тимошенка семінар «Особливості зайнятості молоді». Мета заходу – адаптація майбутніх випускників до умов сучасного ринку праці, мотивація до продовження навчання та активного пошуку роботи за вже набутою спеціальністю.

Учасників семінару поінформували про послуги служби зайнятості щодо сприяння працевлаштування майбутніх випускників, у тому числі шляхом відкриття власної справи, стажування та проходження виробничої практики на підприємствах Харківщини. Фахівці служби зайнятості розповіли студентам про стан ринку праці та сучасні вимоги роботодавців до претендентів на роботу.

Молодь переглянула профорієнтаційні відеоролики служби зайнятості, відеофільм про Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.
Окремо обговорили необхідність використання інноваційних технологій пошуку роботи: дистанційного помічника з пошуку роботи та працевлаштування «SmartJob» і профорієнтаційної платформи для онлайн-тестування «Моя професія: консультаційна мережа» .

Семінар відвідали 20 студентів.