18.04.2019 | 18:41

У програмі дводенної поїздки начальника Управління міжнародного співробітництва, зв’язків з громадськістю та ЗМІ Державної служби зайнятості (Центрального апарату) – ознайомлення з роботою Харківського міського центру зайнятості та Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ), зустріч з керівництвом та колективом служби зайнятості Харківщини.

Сьогодні С. Лешик знайомився з роботою Харківського міського центру зайнятості. Гостю презентували новації Харківської служби зайнятості -  Студію дистанційних комунікацій та сайт smartjob.com.ua.  В Інклюзивному  коворкінгу  «Доступна зайнятість» представник Центрального апарату побачив у роботі технічні пристосування для осіб з інвалідністю. Під час відвідин С.Лешик завітав на ярмарок вакансій з презентації військової служби за контрактом та до музейного простору, присвяченого бійцям АТО.  Під час спілкування з фахівцями служби зайнятості, гість поцікавився здобутками та проблемами, що виникають у роботі.

 С.Лешик провів  робочу нараду з директором обласного центру зайнятості Володимиром Міненком та колективом відділу інформаційної роботи та зовнішніх зв`язків ОЦЗ. Детально обговорили напрямки роботи з медіа, висвітлення діяльності служби у соціальних мережах, співпрацю з органами державної влади.

Завтра С.Лешик відвідає ХЦПТО ДСЗ.

Фото заходу