19.04.2019 | 15:10

За ініціативи Харківського обласного центру зайнятості (далі – ХОЦЗ) для мешканців Мереф’янської об’єднаної територіальної громади відбувся профорієнтаційний захід «Планета ресурсів».

У заході взяли участь директор Харківської районної філії ХОЦЗ Ірина Шатіло та голова Мереф’янської міської ради Веніамін Сітов.

Фахівці служби зайнятості проінформували присутніх з числа незайнятого населення про послуги служби зайнятості, можливості проходження навчання та перенавчання у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Для учнів були організовані пізнавальні майстер-класи. Школярі проводили хімічні експерименти, вивчали альтернативні засоби спілкування – мову жестів, вирізали візерунки з овочів та фруктів. З великим захватом діти знайомились із технікою молірування скла, на власні очі побачили, як виготовляється штучна кров для спецефектів у кіно. Молодь активно проходила онлайн-тестування на базі платформи «Моя професія: консультаційна мережа» та дізнавалася про інноваційний ресурс «SmartJob».

Молодіжна рада Мереф’янської міської ради провела квести-загадки для того, щоб школярі в ігровій формі ближче познайомились зі світом професій.

Всього у заході взяли участь понад 400 школярів та близько 50 осіб з числа незайнятого населення.

Фото заходу