17.05.2019 | 16:52

В Інформаційно-ресурсному центрі «Успішна жінка» Валківської районної філії Харківського обласного центру зайнятості відбулася тематична зустріч до Дня вишиванки під гаслом «З Україною в серці!».

Учасники ознайомилися з виставковими експозиціями «Вишиванка-український оберіг» та «Український сувенір».

Співробітниця Валківського краєзнавчого музею Олена Школьнік презентувала історію Валківської вишиванки, її  унікальні візерунки, орнаменти, символи і техніки вишивання.

Про українські обереги – рушники та ляльку-мотанку – розповіла директор Валківської районної комунальної дитячої школи мистецтв Ольга Тимошенко, яка цікавиться історією та власноруч виготовляє ляльки-мотанки.

Захопливо, цікаво та пізнавально провела міні-урок про красу рідної мови вчитель української мови Валківського ліцею імені Олександра Масельського Тетяна Коляда.

Родзинкою зустрічі стала презентація творчості місцевої поетеси Інни Цікало, яка декламувала власні вірші про природу, жіночу долю, кохання. 

Такі заходи в службі зайнятості несуть велике емоційне і змістовне навантаження, оскільки сприяють популяризації українських цінностей серед населення.