13.02.2020 | 15:58

Фахівці Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості (далі – Богодухівської районної філії ХОЦЗ) проводять роботу з налагодження партнерських відносин з роботодавцями району.

Одним із успішних прикладів такої взаємодії є співпраця з ФОП Болотна Олена Юріївна, яка веде діяльність у сфері лісозаготівлі.

О. Болотна зареєструвалась як фізична особа-підприємець у 2002 році. Із початку своєї підприємницької діяльності роботодавець отримувала консультації та роз’яснення щодо послуг служби зайнятості. За сприяння фахівців Богодухівської районної філії ХОЦЗ до ФОП Болотної О.Ю. працевлаштовані на постійне місце роботи 37 безробітних, 5 із них - на новостворені робочі місця з компенсацією роботодавцю фактичних витрат єдиного соціального внеску, а на виконання робіт тимчасового характеру було залучено 7 безробітних.

Пізніше ФОП Болотна О.Ю. взяла участь у пілотному проєкті «Рука допомоги» та отримала одноразову фінансову виплату на закупівлю обладнання.

Наразі О. Болотна продовжує партнерство з Богодухівською районною філією ХОЦЗ. На початку 2020 року із підприємицею було підписано нову угоду про співпрацю.