10.10.2016 | 16:12

У Чугуївському міськрайонному центрі зайнятості відбувся тренінг для 16 демобілізованих учасників АТО «Серце воїна». Захід мав на меті надати колишнім бійцям соціально-психологічну підтримку, підвищити самооцінку та впевненість у власних силах, посилити мотивацію до пошуку роботи, сприяти їх адаптації до мирного життя.

Провели тренінг тренери – ветерани АТО Андрій Синяков та Сергій Пронякін. Під час заходу мова йшла про створення комфортних відносин з оточенням. Хлопцям та дівчатам надались психологічні поради стосовно досягнення життєвих цілей та побудови професійної кар’єри. Вчили керувати емоціями та конфліктами.

Власним досвідом поділилися 2 учасниці бойових дій, які служили за контрактом. Їх життєві історії нікого не залишили байдужими.

На зустрічі були присутні і представники інших соціальних служб, які опікуються проблемами громадян цієї категорії.

Присутні отримали інформацію щодо соціального та правового захисту військовослужбовців та членів їх сімей.

У ході спілкування у відвідувачів виникло чимало запитань, на які вони отримали вичерпні відповіді.

«Такі заходи потрібні, як самим учасникам бойових дій, так і для нам, мирному населенню. Ми повинні розуміти цих людей, надавати їм вчасну допомогу та підтримку», - зазначила директор Чугуївського міськрайонного центру зайнятості Лілія Масалітіна.

При повному або частковому використанні інформації

посилання на веб-сторінку служби зайнятості обов’язкове!


Якщо в представленій інформації є помилки або неточності, просимо надіслати повідомлення на електронну адресу: рr@khcz.gov.ua