07.02.2019 | 11:04

У Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ) підбили підсумки діяльності за 2018 рік. До участі в заході долучився директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко.

Виступаючи перед присутніми, керівник обласної служби зайнятості наголосив, що важливими завданнями є посилення практичної підготовки працівників та налагодження співпраці з роботодавцями.

«Робота, яка була проведена в минулому році фахівцями і керівниками центру, демонструє позитивні зрушення. Але ХЦПТО ДСЗ є куди рухатись, заклад має всі можливості для інтенсивного розвитку. Найважливішим пріоритетом на 2019 рік є підвищення якості викладання та рівня працевлаштування», - зазначив В. Міненко.

Заступник директора з навчальної роботи ХЦПТО ДСЗ Ірина Полуніна розповіла про досягнення і відзначила, що серед пріоритетних напрямків діяльності закладу були ліцензування нових професій; надання освітніх послуг безробітним, роботодавцям, фізичним особам, об’єднаним територіальним громадам; активізація співпраці з роботодавцями; забезпечення їх місцями проходження виробничої практики та робочими місцями.

У ході зборів зазначили, що велика увага приділялася підвищенню якості викладання, вдосконаленню матеріально-технічної бази  та створенню позитивного іміджу центру як сучасного навчального закладу професійно-технічної освіти. З 2018 року заклад став видавати випускний документ державного зразка.

«Протягом 2018 року було ліцензовано ще 5 професій. Професіонально-технічне навчання та перепідготовка здійснювались за 26 професіями. Проходили навчання за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття 5607 осіб. Плановий показник з чисельності осіб, які проходили навчання, перевиконаний на 11,5%», - підкреслила І.Полуніна. За її словами, 2018 рік став потужним з точки зору проведення заходів з профорієнтації і популяризації робітничих професій.