12.03.2019 | 14:27

На базі Харківського обласного центру зайнятості (далі – ХОЦЗ) відбувся тренінг для фахівців базових центрів зайнятості та філій ХОЦЗ з теми: «Особливості роботи реєстратора базових центрів зайнятості».

Заступник директора ХОЦЗ Анатолій Толстих привітав учасників тренінгу і пояснив його мету. «На сьогодні важливо, щоб кар’єрний радник став тим універсальним фахівцем, який зможе залучати безробітних до активного пошуку роботи. Тому він має бути не тільки висококваліфікованим фахівцем, але і добрим психологом, щоб уміло мотивувати клієнтів, які протягом тривалого часу стоять на обліку в службі зайнятості», – пояснив А.Толстих.

Під час тренінгу учасники детально обговорили напрями реформування державної служби зайнятості та повноваження реєстратора і кар’єрного радника. Подискутували про потребу в нових формах мотивації і підтримки шукачів роботи. Фахівці базових центрів  зайнятості та філій ХОЦЗ в ігровій формі відпрацювали комунікативні навички кар’єрних радників у процесі проведення поглибленого профілювання та підбору індивідуальних послуг для клієнта.

Фото заходу