27.11.2019 | 16:23

У Харківському міському центрі зайнятості (далі – ХМЦЗ) відбувся мотивуючий тренінг до Міжнародного дня людей з інвалідністю. Спікером заходу виступив тренер і волонтер громадської організації «Будуєму Україну разом» Віктор Барбінягра.

Завдяки мотивуючим вправам учасники тренінгу сформулювали власні життєві й професійні цілі, дізналися, як самостійно покращувати власний емоційний стан. У ході цікавих завдань присутні розмірковували, як реалізувати себе в професійній сфері та просто бути щасливими.

Історіями вдалого працевлаштування завдяки злагодженій роботі фахівців центру зайнятості та шукачів роботи поділилися колишні клієнти служби зайнятості. Дмитро Саліщев працевлаштувався кур’єром у ТОВ «Харківенергоремонт», а Сергій Мамонов працює у комунальному підприємстві «Харківські теплові мережі» оператором котельні.

Гаслом заходу став вислів: «Ні за яких обставин не опускати руки!». Натхненні й вмотивовані, учасники тренінгу висловили бажання і надалі якомога частіше брати учать у таких заходах.

До тренінгу долучилися 18 осіб.