10.09.2019 | 16:19

До Харківського міського центру зайнятості з метою пошуку роботи звернувся учасник АТО Даніїл Полушкін. Чоловік отримав фах слюсаря з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, але за спеціальністю не працював. У 2015 році пішов на службу до Збройних сил України, брав участь у Антитерористичній операції, був водієм самохідних механізмів.

Фахівці центру зайнятості надали Д.Полушкіну консультації щодо можливостей професійної самореалізації, зокрема шляхом проходження навчання за фахом електрогазоварника. Чоловік з дитинства цікавився технікою, створення якої неможливе без обробки металу. Зваживши усі плюси роботи електрогазозварника – гідний рівень заробітної плати, високий попит на спеціалістів подібного профілю, Д.Полушкін вирішив пройти підготовку у професійному училищі.

По завершенню навчання, колишній війскослужбовець був працевлаштований електрогазозварником у ТОВ «Українська ливарна компанія».

Зараз Д.Полушкін успішно працює на підприємстві та вдячний співробітникам служби зайнятості за втілення юнацької мрії в реальність та шанс реалізувати себе!