13.04.2018 | 14:18

Старшокласники Дергачівщини ознайомились із роботою Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ).

Викладачі ХЦПТО ДСЗ провели для молоді екскурсію навчальними приміщеннями, розповіли історію навчального закладу та презентували 25 робітничих спеціальностей, які безкоштовно можна здобути у навчальному закладі. Старшокласники дізнались про основу роботи верстатників, заточувальників, операторів верстатів із програмним керуванням, фрезерувальників та інших. Молоді пояснили, в чому полягає робота таких працівників.

Присутніх також ознайомили з актуальними робітничими професіями, які нині затребувані на ринку праці. Усі бажаючі взяли участь в майстер-класі із роботи з фрезерувальними та токарними станками.

«Активна позиція служби зайнятості щодо інформування молоді регіону про освітні послуги Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості дозволяє школярам та вчителям отримувати цінну інформацію задля планування свого подальшого життя. Служба зайнятості завжди прийде на допомогу і зорієнтує у величезному переліку професій за різними галузями, а також запропонує професійне навчання», - зазначила заступник директора ХЦПТО ДСЗ Ірина Полуніна.