12.03.2020 | 00:00

З метою запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції (COVID-19) та з урахуванням ймовірного розвитку складної епідемічної ситуації Державний центр зайнятості рекомендує дотримуватися такого порядку дій у період з 12.03.2020 по 03.04.2020:

1. Директорам регіональних центрів зайнятості, ректорові Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України посилити санітарно-епідеміологічні заходи, дезінфекційний режим (проведення вологих прибирань з використанням дезінфікуючих засобів, наскрізного провітрювання в приміщеннях, дотримання нормативних показників температури повітря).

2. Директорам регіональних центрів зайнятості забезпечити:

2.1. Організацію прийому зареєстрованих безробітних не частіше одного разу на 30 календарних днів відповідно до вимог Закону України «Про зайнятості населення»; у разі наявності підходящої роботи узгоджувати час та дату позапланового відвідування засобами телефонного чи електронного зв’язку.

2.2. Внесення змін до графіків проведення групових та масових інформаційно-консультаційних заходів як для зареєстрованих безробітних, так і для роботодавців.

2.3. Організацію співпраці з роботодавцями з використанням дистанційних форм комунікацій.

2.4. Інформування зареєстрованих безробітних щодо необхідності проходження курсу інформаційного семінару із загальних питань зайнятості на Освітньому порталі Державної служби зайнятості https://skills.dcz.gov.ua/

2.5. Призупинення направлення працівників державної служби зайнятості на очний етап навчання в ІПК ДСЗУ у період з 16.03.2020 по 03.04.2020.

3.Ректорові ІПК ДСЗУ організувати освітній процес в Інституті з урахуванням рішень Київської міської державної адміністрації та Кабінету Міністрів України.