оп
10.10.2018 | 11:51

Фахівці Харківського міського центру зайнятості взяли участь в інклюзивному фестивалі «Взаємодія», що пройшов у Центральному парку культури і відпочинку імені М. Горького. Фахівці служби зайнятості провели комплексну інформаційно-роз’яснювальну роботу зі сприяння в адаптації на ринку праці людей з інвалідністю.

Під час заходу особи з інвалідністю, працівники громадських організацій та відвідувачі отримали інформацію не лише про соціальну підтримку служби зайнятості, а і про можливість отримання безкоштовних послуг у підборі роботи, допомоги по безробіттю. Відвідувачі ознайомились з переліком вакантних посад, одержали буклети та роздаткові матеріали. Працівники служби зайнятості консультували громадян щодо місця розташування та графіку роботи центру зайнятості, інформували про порядок реєстрації та необхідні для цього документи.

Наприкінці фестивалю учасники заходу висловили пропозиції щодо покращення цільової роботи з роботодавцями. Зокрема, було запропоновано спільно з Фондом соціального захисту осіб з інвалідністю проводити переговори з роботодавцями щодо адресної допомоги особам, які потребують додаткових вимог у пристосуванні робочого місця саме під цю особу.