15.03.2019 | 16:48

У рамках проведення Тижня Відкритого Уряду у Богодухівській районній філії Харківського обласного центру зайнятості (далі – Богодухівська районна філія ХОЦЗ) відбувся семінар для роботодавців на тему: «Використання новітніх сервісів в службі зайнятості». Захід спрямований на покращення якості державного управління, співпраці між органами влади всіх рівнів із службою зайнятості, роботодавцями та громадянами.

Фахівці служби зайнятості інформували присутніх про нові електронні сервіси із надання соціальних послуг громадянам та роботодавцям з використанням інтернет-технологій.

«Служба зайнятості працює над урізноманітненням та збільшенням кількості послуг, як для роботодавців, так і для безробітних осіб. Ми використовуємо сучасні онлайн-сервіси, сучасні форми, методи та підходи в роботі», - відзначила директор Богодухівської районної філії ХОЦЗ Надія Лещенко.

На семінарі обговорили питання працевлаштування осіб з інвалідністю, дотримання Кодексу закону про працю та відповідальність за недотримання законодавства України.

До заходу долучились і соціальні партнери служби зайнятості.