13.08.2019 | 16:33

У Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ) пройшла професіографічна екскурсія для безробітних громадян, зареєстрованих у Харківському міському центрі зайнятості та Харківській районній філії Харківського обласного центру зайнятості.

Учасники заходу переглянули презентаційний фільм про ХЦПТО ДСЗ. На власній базі з сучасним високотехнологічним обладнанням заклад проводить навчання слухачів за 30 ліцензованими професіями. Майстри виробничого навчання презентували такі професії, як: оператор верстатів з програмним керуванням, оператор котельні, слюсар-ремонтник, маляр, штукатур, лицювальник-плиточник, кравець, швачка, адміністратор, покоївка, виноградар та інші.

Безробітні зацікавилися умовами навчання, можливостями проходження виробничої практики та перспективами працевлаштування. На власні очі побачили, як проходить навчальний процес, оглянули кабінети, майстерні, спеціалізоване обладнання.

У ході екскурсії більша частина безробітних записувались на новий набір навчання. Колишній військовий вирішив обрати професію кравця, жінки цікавились професіями швачка, покоївка тощо.

Усього до екскурсії долучились 45 безробітних громадян.

Фото заходу