28.06.2024 | 14:42

27 червня  мобільний центр зайнятості працював у деокупованому селі Гетьманівка Шевченкіської територіальної громади. 

Фахівці Харківського обласного центру зайнятості та Куп’янської філії ХОЦЗ організували зустріч із місцевими жителями та роботодавцями.

Відвідувачі ознайомилися з послугами служби зайнятості, зокрема з професійним навчанням у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, можливістю отримання ваучеру на навчання, грантовими програмами для започаткування або розвитку бізнесу. Також люди мали змогу отримати статус безробітного у службі зайнятості.

Представники роботодавців –  СТОВ ім. Ватутіна, КП «АКВА», відділ з питань комунальної власності Шевченківської селищної ради пропонували працевлаштування на вакансії тракториста-машиніста, слюсаря аварійно-відновлювальних робіт, архітектора, головного бухгалтера тощо.

А так як, у громаді обмежена кількість вакансій, учасникам було запропоновано долучитись до суспільно корисних і громадських робіт.

Крім того, роботодавці отримали детальні роз’яснення щодо участі в компенсаторних програмах за працевлаштування окремих категорій громадян й умов отримання гранту.

 Директор Харківського обласного центру зайнятості Олександр Котуков зустрівся з начальником Шевченківської селищної військової адміністрації Сергієм Старіковим і старостою Гетьманівського старостинського округу Ольгою Романчук. Обговорено можливості служби зайнятості у вирішенні питань розвитку місцевого ринку праці, підприємництва, підтримки діючих працедавців, розширення видів суспільно корисних робіт із урахуванням потреб громади у воєнний час.

Також О. Котуков відвідав СТОВ ім. Ватутіна, де детально поінформував керівництво про низку компенсаційних програм від Служби.