12.09.2018 | 15:40

У Богодухівській районній філії Харківського обласного центру зайнятості відбувся профконсультаційний захід на тему «Жінка на ринку праці». Безробітним жінкам надавали практичні поради щодо головних правил пошуку роботи. За допомогою психологічних вправ «Знайомство», «Ділова жінка» та «Будинок моєї мрії» були визначені проблеми, що заважають жінкам знайти роботу, відпрацьовані навички самопрезентації та співбесіди з роботодавцями.

Представник Богодухівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Юлія Остахова, яка взяла участь у заході провела відеолекторій на тему «Сімейні форми виховання та комплексна послуга патронату над дитиною». Учасники заходу дізнались про поняття: «прийомна сім’я», «дитячий будинок сімейного типу», «опікунська сім’я», «усиновлення», «патронат». Крім того, їм були доведені основні вимоги до кандидатів у прийомні батьки, батьки вихователі, патронатні вихователі, проінформовано про грошове забезпечення сімейних форм виховання. Усі охочі отримали контакти центру соціальних служб для більш детальних консультацій з даного питання.

Загалом проведення семінарів «Жінка на ринку праці» допомагає підвищити самооцінку, сприяє мотивації до працевлаштування та створенню умов для самореалізації жінки як особистості, впевнені фахівці Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості.