06.09.2019 | 12:13

З метою інформування громадян про наявність можливостей для працевлаштування в Україні Харківська обласна служба зайнятості проводить інформаційну кампанію в міському транспорті.

У тролейбусах з’явилися проїзні квитки, на зворотному боці яких розміщено гасло: «РОБОТА – перевірені вакансії» та контактна інформація обласного центру зайнятості. Реклама служби зайнятості демонструє харків’янам та гостям міста, що робота в Україні є. І для того, щоб її знайти, не варто шукати кращої долі за кордоном, - необхідно звернутися за допомогою у працевлаштуванні до служби зайнятості.

«Багато шукачів роботи не знають про значну кількість вакансій, що пропонують роботодавці нашого регіону, і які можуть забезпечити гідне життя в нашій країні», – говорить директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко. – Оскільки електротранспортом користуються представники усіх категорій населення міста та мешканці прилеглих районів, плануємо проінформувати якомога найширшу аудиторію – людей різної статі, вікових груп, професійного статусу».