оп
26.01.2016 | 16:20

У Дергачівському районному центрі зайнятості відбулася робоча зустріч начальника Дергачівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області, полковника, Костянтина Калашника з працівниками центру зайнятості.

Під час зустрічі обговорювався ряд актуальних питань, які стосуються захисту місцевого населення від злочинних посягань, охорони правопорядку і налагодження співпраці поліції з громадою.

К. Калашник наголосив, що пріоритетним напрямок роботи поліції - є служіння, як потребам окремих громадян, так і громаді в цілому. Поліція готова ефективно реагувати на заяви громадян, підтримувати з ними постійний зв'язок та інформувати про хід розгляду їх справ. Тобто, жодна із заяв та скарг громадян не залишається незареєстрованою та своєчасно не розглянутою. Одночасно працівники поліції виявляють високий рівень толерантності до вразливих груп населення, які потребують підвищеної уваги і додаткового захисту своїх прав з боку правоохоронців.

Відповідно до Закону України «Про Національну поліцію» (стаття 88) К. Калашник проінформував про криміногенну ситуацію на Харківщині і зокрема Дергачівщині та заходи, які вживає поліція з метою захисту громадян в умовах складної ситуації в державі.

Зустріч відбулась у форматі інтерактивного спілкування: представники центру зайнятості мали можливість поставити будь-які запитання, що стосуються діяльності Національної поліції Харківського регіону. Спілкування відбулось у легкій та невимушеній атмосфері, якій сприяла безпосередньо позитивно налаштована зустріч.

 

При повному або частковому використанні інформації

посилання на веб-сторінку служби зайнятості обов’язкове!


Якщо в представленій інформації є помилки або неточності, просимо надіслати повідомлення на електронну адресу: рr@cz.kh.ua