Тим, хто за нинішніх обставин втратив роботу, варто пам’ятати: впоратися з тимчасовими труднощами допоможе служба зайнятості. Фахівці Служби посприяють у працевлаштуванні, нададуть можливість підвищити свою конкурентоспроможність, отримати нові знання.

Олена Нечик – харків’янка, має вищу освіту, раніше працювала у ДП «Документ».

Після втрати роботи звернулася по допомогу до Харківської філії Харківського обласного центру зайнятості.

Кар'єрний радник разом із шукачкою склали індивідуальний план працевлаштування, в якому були враховані професійні навички та побажання щодо умов праці.

Велику зацікавленість Олена виявила до роботи спеціалістів Харківської філії, і саме її попередній досвід став одним із критеріїв відбору для роботи в структурі служби зайнятості.

Професійна робота фахівця філії та вмотивованість клієнтки привели до бажаного результату. Олена менш ніж за місяць працевлаштувалася на посаду кар`єрного радника у Харківській філії обласного центру зайнятості.

Якщо ви шукаєте роботу – звертайтесь до філій Харківського обласного центру зайнятості та їх структурних підрозділів http://surl.li/lntrn, пишіть у телеграм: t.me/KharkivOCZ чи телефонуйте на «гарячу лінію» обласної служби зайнятості, що працює з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 17:00 за телефонами: 063 847 83 67, 096 055 48 69, 067 728 97 45, 097 970 40 68.

Актуальні вакансії по м. Харкову та області – за посиланням: http://surl.li/pkguc