Ганна Шеховцова працювала у Головному управлінні державної санітарно-епідеміологічної служби України у Харківській області. Посада не давала можливості сповна реалізуватись, тому дівчина вирішила змінити професійний напрямок і розпочати нове життя.

Здійснити свої плани Г.Шеховцова вирішила за допомогою фахівців Харківського міського центру зайнятості (далі – ХМЦЗ).

Згідно з індивідуальним планом працевлаштування, кар’єрний радник направив безробітну на семінари та тренінги з питань започаткування бізнесу. Дівчина також пройшла психолого-діагностичне тестування на визначення управлінського потенціалу.

За допомогою фахівців служби зайнятості Г. Шеховцова написала бізнес-план на тему «Створення інтернет-магазину зоотоварів» та успішно його захистила. Невдовзі зареєструвалася як суб’єкт підприємницької діяльності та отримала одноразову виплату допомоги по безробіттю для започаткування власної справи.

Г.Шеховцова залишилася задоволеною співпрацею з фахівцями ХМЦЗ, оскільки отримала можливість займатися улюбленою справою. Наразі дівчина провадить підприємницьку діяльність із продажу зоотоварів через інтернет-магазин і планує розширювати асортимент продукції.