Звертаємо увагу на те, що з 14.08.2021 року набрав чинності Закон України «Про стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні» від 15.07.2021 №1667-ІХ, яким внесено зміни до Закону України «Про зайнятість населення» в частині видачі роботодавцям, які мають статус резидента Дія Сіті, дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства, для гіг - спеціалістів.

Доводимо до Вашого відома, що на даний час Міністерством економіки України розробляються відповідні зміни до форм заяв про отримання та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

У зв’язку з вищезазначеним роботодавці, які мають статус резидента Дія Сіті, у разі необхідності отримання дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства за категорією – гіг-спеціаліст, до затвердження форм заяв з відповідними змінами можуть подати до Харківського обласного центру зайнятості заяву про отримання вищевказаного дозволу, опрацьовану Державним центром зайнятості за формою, що додається.

/sites/kha/files/zayava_pro_vydachu_dozvolu_na_zastosuvannya_praci_inozemciv_ta_osib_bez_gromadyanstva_dlya_rezydenta_dyya_siti.doc