Фахівці Печенізької районної філії Харківського обласного центру зайнятості проводять профорієнтаційну роботу щодо вибору професії для учнів шкіл Печенізького району. За допомогою служби зайнятості молодь має змогу отримати повне уявлення про свої здібності та уподобання, дізнатись більше про світ професій.

Так, нещодавно до фахівців служби зайнятості звернулись Олексій Лапченко, Тетяна Сичова, Єльвіра Неймирок та Ангеліна Вартовник, які змогли отримати повне уявлення про свої здібності та уподобання. Молоді люди взяли участь у тестуванні по визначенню професійної спрямованості, були ознайомлені з переліком професій та умовами навчання у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Після отриманих консультацій вони обрали професії токаря, кухаря та адміністратора. О. Лапченко та Е. Неймирок уже успішно навчаються, а Т. Сичова й А. Вартовник розпочнуть  навчання на кухаря 17 вересня.

Тому всіх, хто ще не визначився з майбутньою професією або не вступив до навчального закладу, фахівці Печенізької районної філії Харківського обласного центру зайнятості допоможуть зробити професійний вибір успішним.