оп

Фізична особа-підприємець Попов Сергій Іванович розпочав свою діяльність у травні 1998 року та займався роздрібною торгівлею продовольчими товарами. З січня 2008 року підприємець перекваліфікувався і почав займатися роздрібною торгівлею деталями та мастилами,  акумуляторами для автотранспортних засобів вітчизняного виробництва. Співпраця з Богодухівською районною філією Харківського обласного центру зайнятості дала змогу підприємцю підібрати кваліфікованих фахівців для роботи в магазині «Запчастини» Національної мережі  «Дорожня карта». За сприянням служби зайнятості було організовано стажування безробітних безпосередньо на робочому місці. У 2010-2012 роках були укладені  договори з організації надання дотації роботодавцям, протягом 2017-2018 років організовувалися тимчасові роботи. Також підприємець бере участь у заходах, організованих службою зайнятості, як у Богодухівському районі, так і за його межами.

Магазин  «Запчастини»  має великий асортимент  товарів для ремонту автомобілів вітчизняного виробництва та має вигідне розташування. На полицях можна побачити більше тисячі артикулів товарів. Також фізична особа укладає договори про співпрацю з підприємствами міста та району на постачання запасних частин.

Основні групи товарів: запасні частини на автомобілі, шини, тосол, мастильні матеріали.

У магазині реалізована автоматизована система продажу, що сприяє швидкому та якісному обслуговуванню клієнтів. На теперішній час  у магазині «Запчастини» працює сам підприємець та один продавець. Асортимент товарів постійно оновлюється і розширюється. Вивчається кон’юнктура ринку, колектив активно працює над вдоволенням клієнтського попиту.

Адреса та контактний телефон магазину:

Харківська  обл., м. Богодухів, вул. Шевченка, 8

Тел. (05758)32334

Магазин «Запчастини»