Напрямки діяльності

Основним видом діяльності ФОП Ющенко Олександра Сергійовича є діяльність спортивного футбольного клубу «Футбік», відкриття якого відбулося нещодавно. Всього по м. Харків працює 8 футбольних клубів «Футбік». Концепція футбольних клубів раннього розвитку - сформувати характер, виховати особистість, розвинути інтелектуальні здібності, починаючи від навчаючої методики, вправ, закінчуючи уважним та тендітним відношенням до особистості дитини. Робота футбольних клубів «Футбік»  базується на відтворенні голландського підходу до виховання майбутніх футболістів. Тут навчають мислити креативно та швидко, керувати власними емоціями, пробуджують бажання перемагати.  

Чисельність працюючих

Всього:  5 чол.,  у тому числі  4 інженерно-технічних працівника, 1  робітник.

 

Співпраця з центром зайнятості

ФОП   Ющенко О.С. розпочав свою діяльність з серпня 2019 року; активно співпрацює з Харківським міським центром зайнятості з листопада поточного року. На новостворені робочі місця прийняті безробітні на посади: «менеджер (управитель) з адміністративної діяльності», «тренер-викладач з виду спорту» з компенсацією витрат на єдиний соціальний внесок.

 

Наявність перспективних вакансій

Найчастіше виникає потреба у таких фахівцях, як: тренер-викладач з виду спорту.

Середня заробітна плата  5400 – 6000 грн.

Перспектива розвитку

Футбольні клуби «Футбік» завоювали любов та повагу вихованців та їх батьків, мають репутацію унікальних центрів раннього розвитку, заняття в яких виховують  соціальні навики, розвивають дітей фізично та інтелектуально. У перспективних планах ФОП Ющенко О.С. – популяризація футболу серед молоді, залучення дітей у нові групи.