Відвідайте наші заходи з 10 по 14 червня 2019 року!

 

Дата

Назва заходу

Опис

1.

10.06.19

Для мешканців Мереф’янської об’єднаної територіальної громади працюватиме фахівець служби зайнятості

 

10 червня з 8.00 до 15.30 у приміщенні Інформаційно-консультаційного центру Харківської районної філії Харківського обласного центру зайнятості, що знаходиться за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 206, працюватиме фахівець Харківської районної філії Харківського обласного центру зайнятості. Відвідувачі зможуть проконсультуватись щодо реєстрації на обліку служби зайнятості, призначення допомоги по безробіттю, пошуку роботи, визначенню професійних здібностей та інших питань.

2.

10.06.19

У Балаклійському районі працюватиме мобільний центр профорієнтації

10 червня з 10.00 до 15.00 поблизу сільської ради, за адресою: Харківська обл., Чугуївський район, с. Леб’яже, вул. Миру, 50-а Чкаловська ОТГ, працюватиме Мобільний центр профорієнтації, де громадянам презентуватимуться послуги з професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Відвідувачі зможуть отримати консультації фахівців щодо порядку реєстрації в центрі зайнятості та соціального захисту від безробіття, з правових аспектів працевлаштування, навчання тощо.

3.

10.06.19

Для безробітних Харкова відбудеться тренінг–семінар «Цілепокладання і аналіз власних можливостей як спосіб ефективного працевлаштування»

 

10 червня о 13.00 за адресою: м. Харків, вул. Шевченка, 137а, у приміщенні Харківського міського центру зайнятості, відбудеться тренінг–семінар для безробітних «Цілепокладання і аналіз власних можливостей як спосіб ефективного працевлаштування» за участю ТОВ «Центр управління кар’єрою». Учасники заходу матимуть змогу пройти мотиваційні тренінги та профорієнтаційне тестування.

 

4.

10.06.19

Для безробітних Великобурлуччини відбудеться тренінг–семінар «Цілепокладання і аналіз власних можливостей як спосіб ефективного працевлаштування»

 

10 червня о 10.30 за адресою: смт Великий Бурлук, вул. Центральна, 20а (у приміщенні Великобурлуцької РФ ХОЦЗ), відбудеться тренінг–семінар для безробітних «Цілепокладання і аналіз власних можливостей як спосіб ефективного працевлаштування» за участю ТОВ «Центр управління кар’єрою». Учасники заходу матимуть змогу пройти мотиваційні тренінги та профорієнтаційне тестування.

 

5.

10.06.19

Для дітей Богодухова відбудеться профорієнтаційний захід

10 червня о 10.00  за адресою: Харківська обл., м. Богодухів, вул. Космічна, 3, відбудеться профорієнтаційний захід для вихованців Богодухівського дитячого будинку-інтернату. Фахівці Харківської обласної служби зайнятості нададуть консультації щодо індивідуальних здібностей та схильностей до різних видів професійної діяльності, поінформують про світ професій.

6.

10.06.19

Для дітей Харкова відбудеться профорієнтаційний захід

10 червня о 10.00 за адресою: м. Харків, вул. Фісановича,4, відбудеться профорієнтаційний захід для вихованців Комунального закладу «Харківський обласний центр соціально – психологічної реабілітації дітей «Гармонія». Фахівці Харківської обласної служби зайнятості нададуть консультації щодо індивідуальних здібностей та схильностей до різних видів професійної діяльності, поінформують про світ професій.

 

7.

10.06.19

Міні-ярмарок вакансій військової служби за контрактом

10 червня о 10.00 у Харківському міському центрі зайнятості, що знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Шевченка, 137-А (к. 103), відбудеться міні-ярмарок вакансій Шевченківського, Московського, Слобідського районних військових комісаріатів та Іміджево-видавничого центру Національної гвардії України для осіб, які бажають працевлаштуватись на військову службу за контрактом.

 

 

8.

11.06.19

Для мешканців Золочівської територіальної громади працюватиме фахівець служби зайнятості

 

11 червня з 8.00 до 16.30 у приміщенні селищної ради, що знаходиться за адресою: смт Золочів, вул. Центральна, 13-А, працюватиме фахівець Золочівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості. Відвідувачі зможуть проконсультуватись щодо реєстрації на обліку служби зайнятості, призначення допомоги по безробіттю, пошуку роботи, визначенню професійних здібностей та інших питань.

 

9.

11.06.19

Для дітей Харківського району  відбудеться профорієнтаційний захід

11 червня о 10.00 за адресою: м. Харківська обл., Харківський район,  м. Південне, вул. Героїв Чорнобиля,73, відбудеться профорієнтаційний захід для вихованців Комунальної установи  «Комарівський дитячий будинок – інтернат». Фахівці Харківської обласної служби зайнятості нададуть консультації щодо індивідуальних здібностей та схильностей до різних видів професійної діяльності, поінформують про світ професій.

 

10.

11.06.19

У Чугуївському районі працюватиме мобільний центр профорієнтації

 

11 червня з 10.00 до 15.00 поблизу сільської ради за адресою: Харківська обл., Чугуївський район, с. Малинівка, вул. Соіча, 5 а, працюватиме Мобільний центр профорієнтації, де громадянам презентуватимуться послуги з професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та переваги військової служби за контрактом. Відвідувачі зможуть отримати консультації фахівців щодо порядку реєстрації в центрі зайнятості та соціального захисту від безробіття, з правових аспектів працевлаштування, навчання тощо.

 

11.

12.06.19

Для мешканців Мереф’янської об’єднаної територіальної громади працюватиме фахівець служби зайнятості

12 червня з 8.00 до 15.30 у приміщенні Інформаційно-консультаційного центру Харківської районної філії Харківського обласного центру зайнятості, що знаходиться за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 206, працюватиме фахівець Харківської районної філії Харківського обласного центру зайнятості. Відвідувачі зможуть проконсультуватись щодо реєстрації на обліку служби зайнятості, призначення допомоги по безробіттю, пошуку роботи, визначенню професійних здібностей та інших питань.

12.

12.06.19

У Харкові працюватиме мобільний центр профорієнтації

12 червня з 10.00 до 16.00 за адресою: м. Харків, майдан Конституції (майданчик біля Історичного музею) працюватиме Мобільний центр профорієнтації, де громадянам презентуватимуться послуги з професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та переваги військової служби за контрактом. Відвідувачі зможуть отримати консультації фахівців щодо порядку реєстрації в центрі зайнятості та соціального захисту від безробіття, з правових аспектів працевлаштування, навчання тощо.

13.

12.06.19

Для безробітних Харкова відбудеться тренінг–семінар «Цілепокладання і аналіз власних можливостей як спосіб ефективного працевлаштування»

 

12 червня о 13.00 за адресою: м. Харків, вул. Шевченка, 137А (у приміщенні Харківського МЦЗ), відбудеться тренінг–семінар для безробітних «Цілепокладання і аналіз власних можливостей як спосіб ефективного працевлаштування» за участю ТОВ «Центр управління кар’єрою». Учасники заходу матимуть змогу пройти мотиваційні тренінги та профорієнтаційне тестування.

14.

12.06.19

Для безробітних Краснокутського району відбудеться тренінг–семінар «Цілепокладання і аналіз власних можливостей як спосіб ефективного працевлаштування»

 

12 червня о 9.00 за адресою: Харківська обл., смт Краснокутськ, вул. Миру, буд. 134 (у приміщенні Краснокутської РФ ХОЦЗ) відбудеться тренінг–семінар для безробітних «Цілепокладання і аналіз власних можливостей як спосіб ефективного працевлаштування» за участю ТОВ «Центр управління кар’єрою». Учасники заходу матимуть змогу пройти мотиваційні тренінги та профорієнтаційне тестування.

 

15.

12.06.19

Міні-ярмарок вакансій АТ «Турбоатом»

 

12 червня о 14.00 у Харківському міському центрі зайнятості, що знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Шевченка, 137-А (к. 103), відбудеться міні-ярмарок вакансій ТОВ «Науково-дослідний проектно-конструкторський та технологічний  інститут мікрографії»  для осіб, які бажають працевлаштуватись на вакансії: бухгалтер, економіст з планування.

 

16.

12.06.19

Для мешканців Старосалтівської територіальної громади працюватиме фахівець служби зайнятості

 

12 червня з 8.00 до 15.00 у приміщенні селищної ради, що знаходиться за адресою: Вовчанський район, сел. Старий Салтів, вул. Перемоги, 15, працюватиме фахівець Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості. Відвідувачі зможуть проконсультуватись щодо реєстрації на обліку служби зайнятості, призначення допомоги по безробіттю, пошуку роботи, визначенню професійних здібностей та інших питань.

 

17.

13.06.19

Міні-ярмарок вакансій військової служби за контрактом

 

13 червня о 14.00 у Харківському міському центрі зайнятості, що знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Шевченка, 137-А (к. 103), відбудеться міні-ярмарок вакансій Новобоварського, Київського, районних військових комісаріатів та Іміджево-видавничого центру Національної гвардії України для осіб, які бажають працевлаштуватись на військову службу за контрактом.

18.

13.06.19

Для дітей Харкова відбудеться профорієнтаційний захід

 

13 червня о 10.00 за адресою: м. Харків, вул. Власенка, 4, відбудеться профорієнтаційний захід для вихованців Комунального закладу «Центр соціально – психологічної реабілітації дітей». Фахівці Харківської обласної служби зайнятості нададуть консультації щодо індивідуальних здібностей та схильностей до різних видів професійної діяльності, поінформують про світ професій.

19.

13.06.19

Для безробітних Куп’янського району відбудеться тренінг–семінар «Цілепокладання і аналіз власних можливостей як спосіб ефективного працевлаштування»

 

12 червня о 9.00 за адресою: Харківська обл., м. Куп’янськ, пров. Куп’янський, 4 (у приміщенні Куп’янського МРЦЗ). відбудеться тренінг–семінар для безробітних «Цілепокладання і аналіз власних можливостей як спосіб ефективного працевлаштування» за участю ТОВ «Центр управління кар’єрою». Учасники заходу матимуть змогу пройти мотиваційні тренінги та профорієнтаційне тестування.

 

20.

13.06.19

Для безробітних Ізюмського району відбудеться тренінг–семінар «Цілепокладання і аналіз власних можливостей як спосіб ефективного працевлаштування»

 

13 червня о 11.00 за адресою: Харківська обл., м. Ізюм, вул. Соборна, 56 (у приміщенні Ізюмського  МРЦЗ), відбудеться тренінг–семінар для безробітних «Цілепокладання і аналіз власних можливостей як спосіб ефективного працевлаштування» за участю ТОВ «Центр управління кар’єрою». Учасники заходу матимуть змогу пройти мотиваційні тренінги та профорієнтаційне тестування.

 

21.

13.06.19

У Дергачівському районі працюватиме мобільний центр профорієнтації

 

13 травня з 10.00 до 15.00 на площі поблизу сільської ради за адресою: Харківська обл, Дергачівський район, смт Мала Данилівка, вул.Ювілейна, 5, працюватиме Мобільний центр профорієнтації, де громадянам презентуватимуться послуги з професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та переваги військової служби за контрактом. Відвідувачі зможуть отримати консультації фахівців щодо порядку реєстрації в центрі зайнятості та соціального захисту від безробіття, з правових аспектів працевлаштування, навчання тощо.

22.

13.06.19

Для дітей, які перебувають у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку Дергачівського району, відбудеться профорієнтаційний захід

13 червня з 11.00 до 13.00 за адресою: Дергачівський район, с. Березівське, для відвідувачів Дитячого закладу санаторного типу «БМВ» ДП «Клінічний санаторій «Курорт Березівські мінеральні води» відбудеться профорієнтаційний захід «Велика перерва». Фахівці Харківської обласної служби зайнятості нададуть консультації щодо індивідуальних здібностей та схильностей до різних видів професійної діяльності, поінформують про світ професій.

23.

14.06.19

Для безробітних Харкова відбудеться тренінг–семінар «Цілепокладання і аналіз власних можливостей як спосіб ефективного працевлаштування»

 

14 червня об 13.00 за адресою: м.Харків, вул. Шевченка, 137А (у приміщенні Харківського МЦЗ), відбудеться тренінг–семінар для безробітних «Цілепокладання і аналіз власних можливостей як спосіб ефективного працевлаштування» за участю ТОВ «Центр управління кар’єрою». Учасники заходу матимуть змогу пройти мотиваційні тренінги та профорієнтаційне тестування.

24.

14.06.19

Для безробітних Первомайського району відбудеться тренінг–семінар «Цілепокладання і аналіз власних можливостей як спосіб ефективного працевлаштування»

 

14 червня об 11.00 за адресою: Харківська обл., м. Первомайський, вул. Харківська, 66 (у приміщенні Первомайської МРФ ХОЦЗ), відбудеться тренінг–семінар для безробітних «Цілепокладання і аналіз власних можливостей як спосіб ефективного працевлаштування» за участю ТОВ «Центр управління кар’єрою». Учасники заходу матимуть змогу пройти мотиваційні тренінги та профорієнтаційне тестування.