Отримавши освіту фельдшера, Наталя Рінк 3 роки працювала медичною сестрою у терапевтичному відділенні Чугуївської районної лікарні. У 2005 році вступила до Збройних сил України і стала військовим медиком.

З початком АТО Наталя брала участь у бойових діях на сході України, надавала бійцям медичну допомогу та психологічну підтримку.

Через погіршення стану здоров'я військову справу довелося покинути: Наталя отримала групу інвалідності. За допомогою у подальшому працевлаштуванні звернулася  до Чугуївської міськрайонної філії Харківського обласного центру зайнятості.

Наталя виконувала рекомендації кар’єрного радника. Пройшла профдіагностичне тестування, дізналася про можливості відкриття власного бізнесу. Разом з фахівцями служби зайнятості безробітна прийняла рішення про набуття нової, суміжної з медициною, професії – косметика.

Успішно закінчивши курс навчання у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за обраним фахом, Наталя відкрила власну справу та орендувала місце у косметичному салоні в Харкові. Наразі жінка успішно реалізує свій потенціал у цікавій професії.