Олександр Бєлєвцов має багаторічний досвід у токарній і слюсарній справі: працював на провідних підприємствах м. Харкова та області, але під час карантину залишився без роботи.

Тоді чоловік вирішив звернутися по допомогу у працевлаштуванні до Чугуївської міськрайонної філії Харківського обласного центру зайнятості.

Поспілкувавшись із кар’єрним радником, чоловік прийняв рішення оволодіти суміжною професією – оператора верстатів з програмним керуванням на базі Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

О. Бєлєвцов успішно опанував теоретичну частину навчання за обраним фахом, а виробничу практику проходив на ринкоутворюючому підприємстві Чугуївського району – Товаристві з обмеженою відповідальністю «ТІПІБІЕС ПРОДАКШН». Чоловік зацікавив кураторів як потенційний робітник і завдяки багаторічному досвіду роботи на верстатах, навчанню на робочому місці та позитивним особистісним якостям отримав роботу оператора верстатів з програмним керуванням на цьому підприємстві.