Після 10 років успішної роботи у банку на посаді фінансового менеджера з обслуговування юридичних осіб мешканка Богодухова Людмила Пушкар зіткнулася з професійним вигоранням і скороченням.

Жінка досить давно замислювалася над відкриттям власної справи. Тож вирішила звернутися до Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості (далі – Богодухівської районної філії ХОЦЗ) за консультацією щодо започаткування бізнесу.

Люди, які перебувають на обліку в службі зайнятості і хочуть відкрити власну справу, мають можливість отримати одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.  

Ставши клієнткою служби зайнятості, Людмила отримала повний спектр послуг щодо відкриття бізнесу. Відвідала семінари на теми: «Як розпочати свій бізнес?», «Жінка на ринку праці», «Вектор на успіх» тощо. За допомогою фахівців служби зайнятості розробила бізнес–план на тему: «Надання послуг по наданню фінансової звітності в електронному вигляді» і успішно захистила його.

Л. Пушкар зареєструвалася як фізична особа-підприємець, орендувала приміщення і нині надає консультації щодо надання фінансової звітності.

«Починати своє діло не страшно, особливо якщо маєш підтримку таких висококваліфікованих фахівців, якими є працівники Богодухівської районної філії ХОЦЗ. Важливо почати з того, що вмієш і любиш робити, – переконана Людмила Пушкар. – А я свою роботу дуже люблю!»