Наталія Щербак звернулася до Балаклійської районної філії Харківського обласного центру зайнятості з метою знайти роботу.

Дівчина має повну загальну середню освіту, працювала в Балаклійському районному територіальному центрі соціальним робітником.

Отримавши статус безробітної, вона пройшла профорієнтаційне тестування. За його результатами кар’єрний радник склав індивідуальний план працевлаштування. Він допоміг вибрати професійний напрямок та направив Н.Щербак пройти навчання в Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за професією «токар».

Так безробітна була зарахована до групи, в якій була єдиною дівчиною. Її наполегливість у навчанні та рішучість стати професіоналом в обраній професії викликали у всіх повагу. Наталія успішно завершила навчання та пройшла виробничу практику на Філії геофізичного управління «Шебелинкагазвидобування» АТ «Укргазвидобування». Роботодавець був задоволений професійною підготовкою випускниці та запропонував дівчині працевлаштуватись на посаду токаря.

Колишня слухачка навчального закладу Н.Щербак дуже вдячна фахівцям служби зайнятості за можливість отримати перспективну професію та за сприяння у працевлаштуванні!