Богдан Муратіді та Ірина Архипова переїхали до Балаклії з Донецької області. З прагненням знайти роботу вони звернулись до фахівців Балаклійської районної філії Харківського обласного центру зайнятості (далі – Балаклійської районної філії ХОЦЗ).

До початку бойових дій Б. Муратіді довгий час працював охоронником, а І. Архипова машиністом конвеєра на виробництві. Під час перебування на обліку безробітні пройшли профілювання у кар’єрного радника, отримали консультаційні послуги з питань професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації. Відвідували семінари та ярмарки вакансій.

Натомість інша клієнтка Балаклійської районної філії ХОЦЗ – підприємниця Любов Іванусенко – виявила бажання взяти участь у пілотному проєкті «Рука допомоги». Роботодавець займається переробкою та консервуванням фруктів і овочів. Завдяки отриманій фінансовій підтримці на виробництві підприємниці були створені нові робочі місця. Фахівці філії направили Б. Муратіді та І. Архипову на працевлаштування до ФОП Іванусенко Л.Г. на посади укладальників-пакувальників. Колишні безробітні задоволені умовами праці і радять звертатися до фахівців служби зайнятості всім, хто потребує змін у професійному житті.