Переїхавши у 2015 році з міста Торецьк Донецької області, Юлія Чаплигіна звернулась до Барвінківської районної філії Харківського обласного центру зайнятості (далі – Барвінківської районної філії ХОЦЗ) з метою знайти роботу.

Дівчина має освіту за спеціальністю «економіка підприємства», до переїзду з Донеччини працювала ревізором–інспектором.

Фахівці служби зайнятості направили дівчину підвищити кваліфікацію до Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за напрямом: «Актуальні питання та професійна адаптація на робочому місці». Після закінчення навчання Ю.Чаплигіну працевлаштували на посаду інспектора–ревізора до Ізюмської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління державної фіскальної служби у Харківській області. Згодом дівчина пішла у декретну відпустку, яка співпала з періодом реформування податкової служби України. Посаду Ю.Чаплигіної скоротили.

Удруге зареєструвавшись у Барвінківській районній філії ХОЦЗ, безробітна отримала інформаційні та консультаційні послуги. Кар’єрний радник склав індивідуальний план пошуку роботи, виконання якого сприяло успішному працевлаштуванню. Ю.Чаплигіна отримала роботу економіста у Барвінківському комунальному підприємстві «Благоустрій».

Сьогодні колишня безробітна вдячна фахівцям служби зайнятості, які допомогли їй знайти гідну роботу та реалізувати свій професійний потенціал.