З метою знайти роботу до Дергачівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості (далі – Дергачівської районної філії ХОЦЗ) звернувся Юрій Хілько.

Чоловік більше десяти років працював викладачем у Харківському університеті цивільного захисту України, але звільнився з місця роботи у зв’язку з отриманням інвалідності.

Після реєстрації у службі зайнятості Ю.Хілько пройшов профдіагностичне тестування, відвідав профорієнтаційні семінари, які виявили у ньому схильність до підприємницької діяльності.  Зваживши всі «за» і «проти», безробітний вирішив спробувати свої сили у бізнесі.

За направленням фахівців Дергачівської районної філії ХОЦЗ чоловік пройшов навчання у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за програмою «Стратегічне планування та розвиток приватного підприємництва». Написав та успішно захистив бізнес-план з надання послуг кур’єрської доставки.

На сьогодні, отримавши одноразову виплату допомоги з безробіття для відкриття власного бізнесу, Ю. Хілько успішно реалізує власну справу. У планах на майбутнє – розвиток і розширення бізнесу.