З бажанням професійно реалізуватися у сфері освіти звернулась до фахівців Дергачівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості Василина Фурда.

Маючи педагогічну освіту, жінка тривалий час працювала вчителем початкових класів.
Втративши роботу одразу звернулась до служби зайнятості за допомогою знайти підходящу вакансію. За період перебування на обліку безробітна отримала комплекс соціальних послуг. Під час профілювання було встановлено, що В. Фурда має високий рівень мотивації до працевлаштування. Відповідно до цього кар'єрний радник визначив доцільний для безробітної індивідуальний план працевлаштування. Клієнтка активно брала участь в інформаційних семінарах та семінарах з техніки пошуку роботи, дотримувалась усіх рекомендацій фахівців служби зайнятості.

Кар’єрний радник оперативно підібрав для безробітної престижну вакансію директора дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Сонечко». В.Фурда відправила резюме і була запрошена пройти співбесіду. Наразі колишня безробітна керує дошкільним навчальним закладом (ясла-садок) «Сонечко» і сподівається, що  разом з колективом зможе зробити навчально-виховний процес більш досконалим та ефективним.