Відкривши за сприяння служби зайнятості власний квітковий магазин, Таїсія Варава знову звернулась до фахівців Кегичівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості (далі – Кегичівської районної філії ХОЦЗ).

Підприємиця планує розширювати бізнес шляхом створення нових робочих місць. Фахівці служби зайнятості надали Т.Вараві консультації щодо послуг служби зайнятості для роботодавців, поінформували про можливість виплати компенсації роботодавцю в розмірі єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування при працевлаштуванні певних категорій громадян на нові робочі місця.

Уперше Т.Варава звернулась до Кегичівської районної філії ХОЦЗ після втрати роботи.    Дізнавшись, що жінка бажає змінити напрям діяльності, кар’єрний радник запропонував безробітній взяти участь у семінарі «Як розпочати свій бізнес?» та пройти дослідження підприємницького потенціалу. За скеруванням фахівців служби зайнятості жінка пройшла навчання у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за програмою «Стратегічне планування та розвиток приватного підприємництва». Успішно захистила бізнес-план з організації підприємницької діяльності з надання послуг із роздрібної торгівлі квітами.

Нині Т.Варава  має намір розширити асортимент магазину. Її букети та сувеніри до свят користуються високим попитом. Підприємиця вдячна фахівцями Кегичівської районної філії ХОЦЗ за кваліфіковану допомогу у побудові справи її мрії.