Розпочати сімейну справу у сфері краси вирішили мешканці Нововодолажчини Галина  та Віктор Оленич. Подружжя звернулось до Нововодолазької районної філії Харківського обласного центру зайнятості.

Галина давно мріяла створити салон краси, тому вирішила пройти курс «Стратегічне планування і розвиток приватного підприємництва» у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ). Отримавши необхідні знання, Г. Оленич захистила бізнес-план та відкрила салон краси.

Незважаючи на стереотипи про «жіночу» професію, Віктор Оленич зацікавився манікюрною справою. До цього чоловікові довелось закрити власне охоронне агентство та припинити підприємницьку діяльність. За сприяння фахівців Нововодолазької районної філії Харківського обласного центру зайнятості безробітний пройшов навчання у ХЦПТО ДСЗ за професією «Манікюрник; педикюрник».

Наразі В.Оленич працевлаштувався майстром манікюру та педикюру у салоні краси дружини. Тепер сімейний бізнес працює на спільний добробут.