До Сахновщинської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи звернувся колишній військовий Роман Гагін.

У ході профдіагностичних консультацій у Р.Гагіна було виявлено схильність до підприємницької діяльності. Тому фахівці служби зайнятості запропонували безробітному пройти навчання у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за напрямом «Стратегічне планування і розвиток приватного підприємництва».

Колишній АТОвець написав і захистив бізнес-план на тему: «Організація підприємницької діяльності з продажу продуктів харчування». Отримавши одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності, Р. Гагін орендував приміщення і відкрив магазин продовольчих товарів.

«Запуск бізнесу – справа серйозна. Вимагає обов’язкового юридичного оформлення, чітких розрахунків і плану реалізації харчової продукції. Саме цьому мене і навчили у службі зайнятості, надали підтримку та допомогу», – зазначив новоспечений підприємець.