Олексій Халявка, маючи економічну освіту та працюючи на різних посадах, у вільний час займався ремонтом техніки, зокрема, автомобілів. Після втрати роботи звернувся до Валківської районної філії Харківського обласного центру зайнятості (далі – Валківської районної філії ХОЦЗ) за допомогою у працевлаштуванні.

Про можливість започаткувати бізнес безробітний дізнався на семінарі «Від бізнес-ідеї до власної справи». А після проходження профдіагностичного тестування на виявлення схильності до підприємницької діяльності чоловік прийняв рішення відкрити власну справу.

У ході узгодження індивідуального плану кар’єрний радник направив О. Халявку пройти навчання у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за напрямом «Стратегічне планування і розвиток приватного підприємництва».

Безробітний здобув необхідні знання та склав бізнес-план на тему: «Технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів». Після успішного захисту колишній безробітний зареєструвався як фізична особа-підприємець, отримав одноразову виплату допомоги по безробіттю та розпочав плідно працювати над втіленням власного проекту, відкрив майстерню з ремонту автомобілів.

Сьогодні О.Халявка вдячний фахівцям Валківської районної філії ХОЦЗ за отриману  допомогу та підтримку. Він оптимістично дивиться на розвиток власного бізнесу й надалі планує розширяти його.